Ostalo FOTO: Modro-beli prve priprave opravili v Slovenj Gradcu 09.07. 201809.07. 2018 admin 0 Comments Članska ekipa Nafte 1903 se je minuli vikend mudila v Slovenj Gradcu. Tam so opravili prve priprave, ekipa pa se v Lendavo vrača danes. Opravili so kondicijske treninge v hribih ter srečanje proti ekipi NK Fužinar. FOTO: Tim Farkaš