Murska Sobota: Žensko z nožem porezal po telesu
V enem od stanovanjskih blokov v središču Murske Sobote so odkrili krvave sledi, ki so bile posledica nasilnega incidenta. Na kraj so nemudoma prihiteli policisti in nujna medicinska pomoč.
Včeraj popoldan, okrog 14. ure je Operativno komunikacijski center Policijske uprave Murska Sobota prejel nujni klic oškodovanke iz občine Murske Sobote, ki je povedala, da jo je partner, po predhodnem prepiru z nožem porezal po telesu in da krvavi. Na kraj so bili napoteni policisti in obveščeni reševalci, ki so poškodovanki nudili prvo pomoč, nakar je bila odpeljana v murskoboško bolnišnico.
Osumljeni 32-letni državljan Severne Makedonije je s kraja dejanja pobegnil in so ga policisti po intenzivni akciji, po dejanju izsledili, ter mu odvzeli prostost. Zaradi suma storitve kaznivega dejanja poskusa umora, ga bodo po vseh zbranih obvestilih, privedli k preiskovalnemu sodniku Okrožnega sodišča v Murski Soboti. Stopnje poškodbe še niso znane, oškodovanka pa ni v življenski nevarnosti.