FOTO: Člani in članice PGD Dolina pred današnjo obeležitvijo stote obletnice včeraj položili vence in opravili častno sejo
Člani in članice PGD Dolina obeležujejo stoto obletnico društva. Danes je na sporedu mimohod gasilcev, kulturni program ter prava gasilska veselica do poznih večernih ur, že včeraj pa so opravili položitev vencev pri spominskem obeležju pred gasilskim domom v središču vasi, položili pa so tudi vence na tamkajšnjem pokopališču v spomin vsem preminulim članom društva. V novi gasilski garaži je za tem sledila častna seja. Prisotni so bili tudi povabljeni gosti.


