VIDEO ZA DOBRODELNI NAMEN: Nafta 1903 – NŠ Mura 5:2 (1:2)

Pisal se je 8.4.2017, ko se je na lendavskem stadionu v 18. krogu 3. državne lige – vzhod odvijal prekmurski derbi med večnima rivaloma Nafto 1903 in NŠ Muro. Po začetnem vodstvu z 0:1, potem 0:2 in do polčasa s strani Nafte 1903 znižanje vodstva Sobočanov na 1:2, je lendavska Nafta 1903 srečanje zaključila z zmagovitih 5:2. “Gre za srečanje o katerem v Murski Soboti ne govorimo,” se velikokrat pošalijo športni novinarji pa tudi navijači iz Murske Sobote. Danes posnetek srečanja gledamo za dobrodelni namen. Več informacij tukaj >>

Organizatorja, navijaška skupina Gorgone ter Leo klub Lendava sporočata, da v nogometnem srečanju manjka dobrih 13. minut tekme. Na žalost, kljub vložitvi velikega napora, manjkajočega dela niso uspeli zagotoviti. V omenjenih 13. minutah ni bilo zadetkov ali odmevnejših akcij, je pa omenjenih 13. minut strnjenih v krajši povzetek, natanko do prvega zadetka, ki pa je že viden, kakor tudi vsi naslednji. “Važen je namen,” so poudarili.