Pa čeprav je lendavska Nafta 1903 prvi polčas 9. kroga 3. SNL -Vzhod v Odrancih končala z zadetkom prednosti, se je srečanje končalo z remijem in sicer z 2:2. Sive lase je modro-belim povzročal Nikola Tompa, “krivec” obeh zadetkov v mrežo Nafte 1903.

Prvi zadetek, za vodstvo v celotnem prvem polčasu, je že v šesti minuti srečanja prispeval Marko Malešević, ko je več kot uspešno premagal vratarja domačih, Raduho. Odranci sicer v prvem polčasu nekako niso ujeli tempa, a se je situacija obrnila v drugem polčasu. Za izenačenje je v 55. minuti poskrbel Nikola Tompa, a je hitri Vedran Vinko rezultat popravil v prid Nafte 1903 na 1:2. Pravo presenečenje je sledilo v končnici, natančneje v 87. minuti, ko je vratarja Lendavčanov, Valentića, znova presenetil Tompa in s tem postavil tudi končni rezultat, 2:2.

Nafta 1903 kljub sobotnemu remiju ostaja na 1. mestu prvenstvene lestvice, a je modro belim tik za petami moštvo iz Beltincev. Odranci za Nafto 1903 zaostajajo za tri točke, Tromejnik za štiri. Murskosoboška Mura se nahaja na petem mestu, s šestimi točkami zaostanka. Murskosobočani nikakor ne morejo ujeti ritma. Na domačem terenu jih je včeraj premagala ekipa iz Ljutomera z 1:2.

Hotiza – Turnišče 0:4 (0:2)
GMT Bogojina – Tromejnik G-Sukič 1:3 (0:2)
ŠD NK Križevci – Lušt Beltinci 0:3 (0:1)
Grad – Polana 1:2 (1:1)
Rakičan – Čarda Martjanci 4:0 (3:0)

• Tyros

No tak hitro še nikoli nisi objavil prispevka z nogometne tekme. Tekma je bila odigrana v soboto popoldan, danes je ponedeljek, vsaka ti čast, med tem smo prebrali vse o naftini tekmi na spletnih straneh; MNZ Lendava, Slovenski nogometni portal, Pomurec.com, Sobotainfo..in še kje bi se našlo, da o FB..ne govorim. Sprašujem se, če je ta spletna stran smiselna in komu je namenjena?