V prvi kvalifikacijski tekmi za udeležbo v prvi državni ligi U-15, so mladi igralci Nafte 1903 doživeli visok poraz. Mladi gosti iz Maribora so bili precej boljši nasprotnik in po končanih 70. minutah srečanje dobili z visokih 8:0.

Lendavčani so se močno upirali gostom le v prvem delu, medtem, ko so v nadaljevanju močno popustili. Skozi celotno srečanje so si ustvarili nekaj pol-priložnosti, posebno pa se je pri gostih odlikoval Demiri Aldin, ki je dosegel kar pet zadetkov. Še posebno lep zadetek je ta dosegel v 65. minuti, ko se je odločil za strel s kakih osemnajstih metrov in zadel v polno. Omeniti moramo še, da je pri gostih v postavi zaigrala tudi Šabotič Selma, ki pa je dosegla prav tako lep zadetek iz enajstih metrov v zadnji 70. minuti igre, ko so prav nad njo obrambni igralci upov Nafte 1903 naredili prekršek znotraj kazenskega prostora.

Strelci za goste so bili: Polanec Anej, Demiri Aldin 5, Januzaj Florijan in Šabotič Selma.

Povratno srečanje je predvideno že to sredo v Mariboru.