FOTO: Svečanost ob 40. obletnici Območne Obrtno-Podjetniške zbornice Lendava

V Gledališki in koncertni dvorani v Lendavi je Območna Obrtno-Podjetniška zbornica Lendava pripravila svečanost s podelitvijo priznanj in glasbo, ob svoji 40. obletnici obstoja.




Priznanja:

  • ZA 10 LET DELA V OBRTI IN PODJETNIŠTVU
  1. AVTO RECEK, vzdrževanje vozil, trgovina, posredništvo in druge storitve d.o.o., Žižki
  2. BARTING, proizvodnja, storitve, inženiring in trgovina d.o.o., Lendava
  3. Renato Gabor s.p., Keramičarstvo, Lendava
  4. Erika Horvat Gaber p., GRAVART, grafično oblikovanje, Turnišče
  5. Daniel Kavaš s.p., Vzdrževanje vozil na terenu, Odranci
  6. Emil Laslo s.p., Gostilna »Pri Lujzi«, Dobrovnik
  7. Agim Osmani s.p., Elektro servis, Renkovci
  8. Janko Smolkovič s.p., ELTRIS, projektiranje, inženiring , Čentiba
  9. Gregor Varga s.p, Gradbeno-obrtne dejavnosti, Dobrovnik
  • ZA 20 LET DELA V OBRTI IN PODJETNIŠTVU
  1. Tibor Bedič s.p., Avtoservis, Lendava
  2. KIT ŽIŽKI, proizvodnja kovinske opreme d.o.o., Žižki
  3. Karel Horvat s.p., Žagarstvo in izdelava lesenih oblog, Odranci
  4. Božidar Hozjan s.p., Keramičarstvo, Črenšovci
  5. Milan Jaklin s.p., Gostilna Jaklin, Črenšovci
  • ZA 25 LET DELA V OBRTI IN PODJETNIŠTVU
  1. FRT, Podjetje za finance in računovodstvo Dolga vas d.o.o., Dolga vas
  2. Aleksander Magyar s.p., Frizerstvo, Lendava
  3. Marija Marič s.p., Pizerija in okrepčevalnica MM, Lendava
  4. Eva Nagy s.p., Frizerski salon “EVE” in studio solarij, Dobrovnik
  5. Vlado Vučko s.p., Avtoprevoznik, Črenšovci
  6. Matej Zgrabljič s.p., Servis, trgovina, proizvodnja, Petišovci
  7. Robert Goenc s.p., Avtoprevozništvo in gradbena mehanizacija, Gaberje
  8. Alojz Zver s.p., Servis gospodinjskih strojev in naprav, Turnišče
  • ZA 30 LET DELA V OBRTI IN PODJETNIŠTVU
  1. Štefan Bogdan s.p., Gostilna Štefan Bogdan, Odranci
  2. Aleksander Gal s.p., Elektroinštalaterstvo , Dolga vas
  • ZA 35 LET DELA V OBRTI IN PODJETNIŠTVU
  1. Arpad Sobočan s.p., Avtoprevozništvo in kurivo, Dolnji Lakoš

PRIZNANJE ZA NAJSTAREJŠEGA OBRTNIKA:

  1. Jožef Laki s.p., Izdelava lesenih izdelkov domače obrti, Velika Polana

Priznanja za nadaljevanje  družinske tradicije:

  1. Tadej Smej, Gradbeništvo Smej d.o.o., Odranci, prevzel leta 2015 od očeta Štefana, ki je dejavnost opravljal od leta 1990
  2. Damijan Balažic, Betonski izdelki BALAŽIC, proizvodnja, prodaja in transport d.o.o., Hotiza, prevzel leta 2015 od očeta Ivana, ki je dejavnost opravljal od leta 2000, pred tem pa sta jo, in sicer od leta 1967, opravljala babica Lucija in dedek Vinci
  3. Dejan Horvat s.p., Inštalacije, Črenšovci, prevzel leta 2014 od očeta Stanislava, ki je dejavnost opravljal od leta 1990
  4. Martina Hozjan s.p., Cvetličarstvo in pogrebništvo Ferenčak, Trnje, prevzela leta 2015 od mame Marije Ferenčak, ki je dejavnost opravljala od leta 1986
  5. Boštjan Zver, IPROVAR, proizvodnja kovinskih izdelkov d.o.o., Odranci, prevzel leta 2017 od očeta Martina, ki je dejavnost opravljal od leta 1986
  6. Kijmet Ismaili s.p., Okrepčevalnica Cuffi, Dobrovnik, prevzela leta 2016 od očeta Jusufa, ki je dejavnost opravljal od leta 1987, pred tem, in sicer od leta 1973, pa je dejavnost opravljal dedek Ismaili KAJ MUJE BILO IME?
  7. Kocet Robert s.p., Kamnoseštvo, Radmožanci, prevzel leta 2014 od očeta Ludvika, ki je dejavnost opravljal od leta 1978
  8. Matjaž Hozjan, LEGARTIS d.o.o., Gradbeno podjetje, Trimlini, prevzel leta 2010 od očeta Jožefa, ki je dejavnost opravljal od leta 1987
  9. Brus Boris, POČIVALIŠČE NA MEJI d.o.o., podjetje za gostinstvo, trgovino, menjalniške in ostale storitve, Dolga vas, prevzel leta 2014 od mame Terezije, ki je dejavnost opravljala od leta 2005
  10. Ladislav Pücko s.p. , Avtoprevozništvo, Dolnji Lakoš, prevzel leta 2017 od očeta Ladislava, ki je dejavnost opravljal od leta 1990, pred njima pa dedek Štefan
  11. Silvo Vučko, Štefan Vučko in Jernej Vučko, Vučko, avtobusni prevozi in oljarna d.o.o, Gornja Bistrica , prevzeli leta 2016 od očeta Štefana, ki je dejavnost opravljal od leta 1980
  12. Jožef Vuk s.p. , Žagarstvo in izdelovanje lesenih oblog, Mala Polana, prevzel leta 2014 od očeta Štefana, ki je dejavnost opravljal od leta 1979
  13. Matej Zgrabljič s.p. , Servis, trgovina, proizvodnja, Petišovci, prevzel leta 2016 od očeta Marjana, ki je dejavnost opravljal od leta 1997
  14. Sandi Žibrat s.p. , Strehe ŽIBRAT tesarstvo, krovstvo, kleparstvo, Dolnja Bistrica, prevzel leta 2016 od očeta Antona, ki je dejavnost opravljal od leta 1990
  15. Ladislav Huzimec s.p., Urarstvo, zlatarstvo in prodaja na drobno ter poslovno posredništvo, Lendava, prevzel leta 2014 od očeta Ladislava , ki je dejavnost opravljal od leta 1991

PRIZNANJA ZA AKTIVNO IN USPEŠNO DELO V OOZ LENDAVA :

  1. Eva Marija Banutai, Okrepčevalnica Kančal, Lendava
  2. Aleksander Magyar s.p., Frizerstvo, Lendava
  3. Štefan Kuzma, ELMOND, Elektromontažne storitve d.o.o. , Lendava
  4. Sandra Gomboc, FRT, podjetje za finance in računovodstvo Dolga vas d.o.o., Dolga vas
  5. Štefan Gyurica s.p., Foto Gyurica, Črenšovci
  6. Graj Srečko, Montaža Graj splošno gradbeno podjetje d.o.o. , Gornja Bistrica
  7. Marjan Koren s.p., ELKING-elektrotehniške storitve, Turnišče
  8. Milan Špilak s.p., Avtomehanika in trgovina, Turnišče
  9. Ivan Denša, DENING, podjetje za storitve in inženiring d.o.o., Lendava
  10. Štefan Smej, Gradbeništvo Smej d.o.o., Odranci
  11. Jože Padar s.p., Zidarstvo, Žižki
  12. Tibor Vida, GP VIGRAT inženiring , gradbeništvo in trgovina Čentiba d.o.o., Čentiba
  13. Štefan Vučko s.p., Steklarstvo Vučko, Žižki
  14. Martin Tibaut s.p., Mesnica in trgovina “GABREK”, Žižki
  15. Jožef Kovač s.p., Stavbno kleparstvo, Pince-Marof
  16. Lidija Markoja s.p., Storitveno podjetje »LAPIS«, Črenšovci
  17. Peter Tkalec s.p., Gradbeništvo Tkalec, Odranci
  18. Simona Štravs, DEPS CONSULTING, davčno, ekonomsko, podjetniško svetovanje, d.o.o., Jesenice
  19. Marija Frančič s.p., Knjigovodski servis “MUCA”, Lendava
  20. Novak Dušan s.p., Elektrotehnične usluge, Trimlini

PRIZNANJA ZA USPEŠEN RAZVOJ PODJETJA :

  1. AVTO RECEK, vzdrževanje vozil, trgovina, posredništvo in druge storitve d.o.o., Žižki
  2. ELBO – MA, elektro-solar-knauf d.o.o., Gomilica
  3. HIŠA VINA CUK, gostinstvo in nastanitve d.o.o., Lendavske Gorice
  4. Peter Tkalec s.p., Gradbeništvo Tkalec, Odranci
  5. Goran Bohar s.p., Avtokleparstvo Bohar, Lendava
  6. Boštjan Kramar s.p., Biroplast, Črenšovci
  7. KIT ŽIŽKI, proizvodnja kovinske opreme d.o.o., Žižki
  8. Štefan Bogdan s.p., Gostilna, Odranci

Priznanja ZA USPEŠNO SODELOVANJE Z OOZ LENDAVA :

  1. ZAVOD ZA KULTURO MADŽARSKE NARODNOSTI LENDAVA/MAGYAR NEMZETISÉGI MŰVELŐDÉSI INTÉZET LENDVA
  2. OBČINA LENDAVA/LENDVA KÖZSÉG
  3. Turistična zveza Lendava vabi/Turisztikai szövetség Lendva várja Önt
  4. LJUDSKA UNIVERZA, Zavod za izobraževanje odraslih in mladine Lendava/NÉPI EGYETEM, Felnőttek és Fiatalok Továbbképző Intézete
  5. Nagykanizsai Kereskedelmi és Iparkamara

Priznanja OZS :

  • zlati ključ
  1. OOZ LENDAVA
  2. EVA MARIJA BANUTAI, samostojna podjetnica, dejavnost gostinstvo OKREPČEVALNICA KANČAL s sedežem v Lendavi, Glavna ulica 41 
  • srebrni ključ
  1. ŠTEFAN KUZMA, družbenik in prokurist v podjetju ELMOND Elektromontažne storitve d.o.o., elektro inštalaterske storitve in strojne inštalacije s sedežem v Lendavi, Kolodvorska ulica 5
  2. TATJANA KOŠA, sekretarka OOZ Lendava
  • bronasti ključ
  1. IVAN DENŠA, družbenik in direktor podjetja DENING podjetje za storitve in inženiring d.o.o., Glavna ulica 73, Lendava
  2. MARJAN KOREN, samostojni podjetnik, elektro dejavnost in varnostni inženir, ELKING- elektrotehniške storitve s sedežem v Turnišču Ul. Štefana Kovača 154 
  3. SANDRA GOMBOC, direktorica podjetja FRT Podjetje za finance in računovodstvo o.o.,  s sedežem v Dolgi vasi Heteš 3
  4. JOŽEF KOVAČ, samostojni podjetnik, Stavbno kleparstvo s sedežem v Pince Marofu 49, Lendava
  5. ALEKSANDER MAGYAR, samostojni podjetnik, Frizerstvo s sedežem v Lendavi, Glavna ulica 16a