NK Panonija iz Gaberja je tudi letošnje leto bil organizator spominskega turnirja v malem nogometu, za svoja prerano preminula člana Jožeta Biroja in Štefana Smeja. Turnirja se je udeležilo šest moštev, zmago pa je slavilo moštvo “Domino.”

Prvo mesto so si na dobro organiziranem turnirju priigrali igralci iz Svetega Jurija ob Ščavnici, ki so v finalu bili boljši od igralcev KMN Bistrica. Moštva so bila razdeljena v dve skupini A in B s po tremi ekipami. Igralni čas posameznega srečanja je bil 2×10 minut, lovoriko “Naj igralec” pa je po oceni organizatorja osvojil igralec KMN Črenšovcev Dejan Horvat. Priznanja in pokale sta zmagovalcem podelila Nikolaj Biro in predsednik NK Panonija, Mihael Režonja.

Izidi:

KMN Črenšovci – KMN Bistrica 0:0 (po streljanju kazenskih strelov je napredovala KMN Bistrica)

KMN Domino – KMN Kapca 3:1