Ples na nogometnih zelenicah so minuli vikend odprli tudi nižjeligaši, člani Medobčinske nogometne zveze Lendava. Ob 10.00 uri sta se na nogometnem igrišču v Pince-Marofu v 10. krogu pomerili ekipi domačega Graničarja in gosti iz Mostja. Srečanje se je zaključilo z remijem in sicer s prijateljskim rezultatom 2:2.

Ljubitelji okroglega usnja, bilo jih je kakih 60, so si v nedeljo dopoldan lahko ogledali srečanje v Medobčinski nogometni ligi Lendava med ekipama Graničarja in Mostja na nogometnem igrišču v Pince-Marofu. Ekipi sta se pomerili v nekoliko hladnem in predvsem vetrovnem vremenu in sta prikazali gledljiv a hkrati precej enakovreden nogomet. Obe ekipi sta dosegli kar nekaj lepih priložnosti, a je vsaka izkoristila “le” po dve. Prvi zadetek je v 22. minuti dosegel domači igralec Andrej Bokan, a je rezultat na 1:1 že čez 4 minute popravil Dario Gönc in seveda tudi naslednja dva zadetka sta padla v prvem polčasu. V 36. minuti je za vodstvo z 2:0 zadel Igor Kleiderman in že minuto kasneje je rezultat na 2:2, kar je bil tudi končni rezultat, popravil Niko Kociper. V drugem polčasu se ni zgodilo nič posebno presenetljivega, saj je igra potekala med obema kazenskima prostoroma. Domača ekipa se tako nahaja na 5. mestu prvenstvene tabele, gosti pa na 8.

Graničar – Mostje 2:2 (2:2)

Gledalcev 60, sodniki: Zlatko Pintarič, Koren Jožef, Boris Žižek, delegat: Janos Bukovec.
Strelci: 1:0 Andrej Bokan (22.), 1:1 Dario Gönc (26.), Igor Kleiderman 2:1 (36.) in Niko Kociper 2:2 (37.).