Ostalo

V prvem obračunu pokala NZS sta se v Lendavi pomerili ekipa Nafte 1903 in Zavrča. Po devetdesetih minutah srečanja, s podaljški dvakrat po 15 minut, so ob rezultatu 2:2 modro-beli rezultat obrnili sebi v prid in srečanje končali z zmago ter rezultatom 4:2.

1. krogu pokala NZS je na tekmi med Nafto 1903 in Zavrčem prišlo do podaljškov, saj je v rednem delu z veliko zadetki rezultat bil neodločen.

V tekmi polni drame je prva povedla Nafta 1903 z zadetkom Koprivice. A Zavrčani so z zadetkom odgovorili že v naslednji minuti.

V drugem polčasu je sledil preobrat. Z zadetkom Krajnca so Zavrčani obrnili izid. Za Nafto 1903 je za podaljške zadel Lotrič.

Za še preobrat bi skoraj poskrbel Šeruga, ki je zadel vratnico.

V podaljških se je pritisk Nafte 1903 obrestoval, saj sta zadela Zagorec in Kovač.

Nafta 1903 – Zavrč 4:2 (1:1) (2:2)