Sveže

V 12. krogu 3. SNL -Vzhod, sta se na nogometni zelenici v Lendavi pomerili ekipi domače Nafte 1903 in gosti iz Martijancev. Tudi tokrat je bila boljša ekipa lendavske Nafte 1903, ki je s 3:2 ugnala Čardo. Več v fotogaleriji!

Enajsterica lendavske Nafte 1903 se je včeraj, v 12. krogu 3. SNL -Vzhod, pomerila proti ekipi Čarde iz Martjancev. Lendavčani so tudi tokrat vknjižili tri točke, pa čeprav tokratno srečanje ni bilo ravno najbolj prepričljivo, Nafta 1903 pa je v preteklosti že dokazala, da zna igrati bistveno bolje.

Nafta 1903 je prvi zadetek izvedla iz enajstih metrov in sicer v 43. minuti, uspešno pa ga je izvedel Mitja Novinič, po storjenem prekršku za rumeni karton gostujočega vratarja, Tima Litropa. Do polčasa se seveda ni zgodilo nič pretresljivega, med tem, ko je naslednji zadetek padel že v tretji minuti drugega polčasa. Za 2:0 je zadel Adam Zagorec.

Po tem, ko se je igra Nafte 1903 nekoliko umirila, je sledila kazen. V 51. minuti, tri minute po zadetku Zagorca, se je zatresla mreža domačih. Lendavskega vratarja Jurico Valentiča je tokrat premagal Rok Bencik, ki je rezultat popravil na 2:1. Po dobrih desetih minutah igre in po nekaj poskusih je za zvišanje rezultata na 3:1 poskrbel Milko Kovač, končni rezultat srečanja pa je v 81. minuti postavil Aljoša Cipot za 3:2.

Nafta 1903 – Čarda 3:2 (1:0)