V tretjem krogu Medobčinske nogometne lige Lendava sta se na nogometnem igrišču v Dobrovniku udarila domači Dobrovnik ter gosti iz Mostja. Ti so se domov vrnili precej poraženi, saj so v svojo mrežo prejeli kar deset zadetkov.

Ekipa Mostja se je v minulem, tretjem krogu Medobčinske nogometne lige Lendava odpravila na gostovanje k trenutno vodilni ekipi lige, v Dobrovnik, kjer pa so doživeli precej hladen tuš. V 90. minutah so prejeli kar 10 zadetkov, med tem, ko v mrežo domačih niso prispevali nobenega. Mostjani so se sicer precej dobro držali v prvem polčasu, ko so domači vodili že s 4:0, drugi del srečanja pa je bil slabši, saj so prejeli preostalih šest zadetkov. Sodnik sicer kaj dosti dela s kartoni ni imel, vsaka ekipa je prejela po enega, srečanje pa si je ogledalo 100 gledalcev.

Prekmurec Dobrovnik – Mostje 10:0 (4:0)

Gledalcev: 100, sodniki: Pintarić Zlatko, Kepe Štefan
Zadetki: Prekmurec Dobrovnik: Car Luka (13.), Zemljič Tomaž (34., 41., 44., 62.), Nagy Bence (48., 69.), Meszelics Marko (53., 85.), Cerovec Kevin (77.).

Prekmurec Dobrovnik: Bukovec Robert, Kovács András Bence, Car Luka, Vöröš Bojan, Meričnjak Benjamin, Horváth Balázs, Bači Michel, Zemljič Tomaž, Meszelics Marko, Nagy Bence, Laci Luka. Rezerve: Herman Benjamin, Bači Leon, Cerovec Kevin, Baša Moris, Lutar Simon, Zadravec Vid, Bekö Mark.

Mostje: Novak Miha, Kranjec David, Molnar Denis, Kos Denis, Bela Tadej, Feher Mátyás, Šimonka Vito, Lutar Luka, Lutar Miha, Ritlop Aleš, Sabotin Marsel. Rezerve: Horvat Rok, Gönc Dario, Tüške Patrik, Žalik Matjaž, Litrop Štefan, Kapun Rok.