Po tem, ko je minuli torek v 3. krogu pokala MNZ Lendava za člane Nafta 1903 odigrala srečanje proti Odrancem, sta se dan kasneje udarili tudi ekipi Turnišča in Dobrovnika. Zmago so slavili Turniščani in sicer z rezultatom 3:0.

Minulo sredo ob 16.30 uri sta se v 3. krogu pokala MNZ Lendava za člane na nogometnem igrišču v Turnišču pred okrog 60 gledalci pomerili ekipi Turnišča in gostje iz Dobrovnika. S kar tremi zadetki so bili boljši domači nogometaši. Ti so dva zadetka dosegli v prvem polčasu, končni rezultat srečanja pa so dosegli v drugem polčasu.

Prvi zadetek je padel v 38. minuti za katerega je poskrbel Aleš Verbančič. Naslednji zadetek je, tik pred koncem prvega polčasa, dosegel David Županić in sicer v 44. minuti. Naslednji polčas je, vse do 84. minute, potekal brez posebnosti a z nekaj priložnostmi, ko je bil uspešen Ludvik Horvat in postavil končni izid srečanja.